شنبه ۲۹ تير ماه ۱۳۹۸
الإثنين ۱۸ ذو القعدة , ۱۴۴۰
Saturday 20 July, 2019
صفحه اصلی > 
اخبار و تازه ها >
برپایی ​نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در بنیاد
74 بازدید
يکشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۶
اندازه قلم :
وب سایت گلزار شهدای کشور
نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در آستانه 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهید از تاریخ 19 لغایت 24 اسفندماه در ساختمان مرکزی بنیاد (شهید ترک نژاد) برپا شده است.
به گزارش «ایثار»، نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر در آستانه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهید، به همت اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد از 19 لغایت 24 اسفندماه در ساختمان مرکزی بنیاد (شهید ترک نژاد) برپا شده است.
حجت‌الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد بابیان اینکه هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه معرفی کارآفرینان شاهد و ایثارگر و ایجاد انگیزه برای آن‌ها است گفت: حدود 500 کارآفرین شاهد و ایثارگر در سراسر کشور وجود دارند که در این نمایشگاه به نمایندگی از هر استان یک نفر انتخاب‌ شده و دستاوردهای خود را در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته است.
وی ادامه داد: منتخبین استان‌ها در این نمایشگاه از میان فرزندان و همسران شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند و با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های هر استان دستاوردهای خود را ارائه داده‌اند مانند استان‌های ایلام که صنایع‌دستی و لرستان که در زمینهٔ صنعت به نمایش تولیدات خود پرداخته است.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد با اشاره به استقبال بی‌نظیر کارکنان و مراجعین از دستاوردهای کارآفرینان شاهد و ایثارگر در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: ان شاء الله با فراهم شدن زمینه و با مشارکت بنیاد و بضاعت مالی، بتوانیم جشنواره‌های استانی را نیز برای نمایش تولیدات جامعه هدف برگزار کنیم.
لطفاً نظرتان را در مورد این صفحه به صورت ستاره از 1 تا 5 انتخاب نمائید
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گلزار شهدای کشور‌‌ می‌باشد
golzareshohada.irgolzareshohada.ir - لخمظشقثساخاشیش.هق - صصص.لخمظشقثساخاشیش.هق